Kategoriler

HDP İLE PKK AYNI MIDIR?

BU KONUŞMALAR KANDİL YÖNETİCİSİ CEMİL BAYIK 'A AİTTİR. VİDEOSU'NUN  ÜZERİNDEKİ OK TIKLANIP SUSTURULABİLİR.

BİLİMSEL ÇALIŞMA NASIL YÜRÜTÜLÜR: Benim hakkımda yazmak isteyen ya bana ait bir sözümü veya bir yazımdan tırnak işareteleriyle alıntı yaparak kanıtlayacak. Başka birisinin anlatımı ve yorumu beni anlatmaz. Zaten bu sitemi haırlamada hep öyle yaptık. İlgilinin ya yazısını ya da videosunu koyduk. Burada da aynı mı? Değil mi? İlgilinin kendi sözlerini bularak. Şayet birisi daha farklı ve güçlü kanıtlar bulursa bu sefer onları koymakla şeref duyarım. Özür dilemekten de zevk alırım. Kuran'ın ifadesiyle sadece  iki kelime: "Daha iyisini veya benzerini... " Ben senin nasıl bir kişi olduğunu başkasından deği, senin söz ve yaptıkların ve  sözlerinden anlayabilirim. Bilimsel değerlendirme bu şekilde olmalı. Biz de öyle yaptık. Ben burada bilim yapmak istiyorum. Konu açısından tarafsızım.

SADECE KENDİ  SÖZLERİYLE 
 Mesela aşağıdaki sözlerinde pkk sözü geçmedi. PYD YPG var. Herkese ancak kendi yazdığı ve söylediği kanıt olabilir. Yani ne ise sadeceO kimseye iftira edemezsin.  Çünkü "sırtımızı PYD'ye dayadık" dedi.  "Pkk' ya dayadık" demedi.   Fakat Figen Yüksekdağ'ın sözlerinden bu çıkmaz. Ancak: "PYD= PKK"  mıdır? Sayın Kılıçtaroğlu'na göre de  PYD,YPG= PKK olduğuna ilişkin bir Twit yayınladı. O zaman HDP dışındaki tüm partilere göre  PYD;YPG = PKK olduğunda ittifak olduğunu kabul etmek gerekir.

Ancak  kurt sisli havayı sever. "Terorun her çeşitine karşıyız" sözü delil olmaya yetmez. PKK'dan gelen teröre de karşıyım" demeleri lazım. Aşağıdaki Sebahat Tüncel'in Video sundan ne anlaşaılıyor? Dinle ve karar ver.

PYD Başkanı Salih Müslim Kırmızı Halı  ile Dvlet tarafından Ankara'ya çağrıldı. O'Na Türkiye'nin KIRMIZI  ÇİZGİLERİ Zamanın Dişişleri Bakanı Ahmet Davudoğlu tarafından kulağının çekildiğini duydum.. Kiliçtaroğlu da PYD'nin yasal olduğunu söylediği bilinmektedir.  Aşağıda görüldüğü üzere, Amerika'nın oyununa geldi. Türkiye'nin kırmızı çizgilrini çiğnedi. Yani PYD veriği sözü tutmadı.

TÜRKİYE  GÜNEY'DE ABD  SİLAHLARIYLA SAAVAŞIYOR. aŞAĞIDAKİ KONUYA BEN DEĞİL OKUYUCULARIN KARAR VERMESİNİ İSTİYORUZ
PYD ve YPG TERÖRÖ ÖRGÜTÜ MÜDÜR: Sayın Kemal Kılıçtaroğlu'na  göre "PYD ve YPG terör örgütüdür".  Bir Twitinde: ""Ben PYD’nin de YPG’nin de terör örgütü olduğunu defalarca söyledimOysa Erdoğan, Yargıtay’ın 2015’te bu örgütlerin terör örgütü olduğu yönündeki kararından sonra, PYD liderini Ankara’ya davet edip, ayağına kırmızı halı serdi, yani terör örgütüne yardım ve yataklık Etti".https://twitter.com/kilicdarogluk/status/960877624678666240 .
Sayın Kılıçtaroğlu bunu söylediyse, -ki kaynağını koydum- bu cümleden ne anlaşılıyorsa, onu kabul etmek gerekir. Cümle çok açıktır.

HDP VE PKK AYNI MIDIR?                          

HDP  ESKİ EŞ BAŞKANI SEBAHAT TÜNCEL ' E GÖRE:

TÜRKİYE İRAN IRAK VE SURİYE'DEN KOPARILACAK TOPRAKLAR ÜZERİNDE BAĞIMSIZ BİR KÜRDİSTAN DEVLETİ ÖZLEMİ: KENDİ SESİNDEN DİNLEYELİM:https://www.youtube.com/watch?v=F9NQaF5fdL0   18 Eylül 2013
FAKAT HAKSIZLIK YAPMA, SÖYLMEDİĞİNE BİR ŞEY EKLEMEK DE ÇOK YANLIŞ:

https://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdi

PKK KÖTÜ BİR ŞEY DEĞİLDİR.
PROF DR.   DEMİRCİOĞLU  HDP İstabbu Milletvekili:
 ''Allah aşkınıza bir annenin çocuğuyla, bir babanın oğluyla ilişkisi arasına biz nasıl mesafe koyabiliriz ki? PKK bu toprakların insanlarından oluşuyor ve bizim seçmenlerimizin çocukları veya akrabaları dağa çıkmışlar Ve PKK' yı kurmuşlar". dedi. Kendi ağızından:
kAYNAK: https://video.haber7.com/video-galeri/189825-hdpli-katircioglundan-halk-tvde-skandal-aciklama-bizim-secmenlerimiz-pkkyi-kurmus-aramiza-nasil-mesafe-koyalimhttps://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdi https://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdi
https://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdi
Değerli okuyucu. Aşagıdaki adresteki video  yu ekleyeemedim. Ama aşağıdaki adresi adres satırına kopyala yapıştır yaparak ilemek mümkündür.
https://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdiKANDİL YÖNETİMİNDEN DURAN KALKAN "HDP'NİN İKTİDARA ORTAK OLMALIDIR. HDP  TÜRKİYE'Yİ YÖNETMELİ:
 

https://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdi https://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdi 
 
Murat Karayılan'ın bazı sözleri:https://www.sabah.com.tr/video/turkiye/hdp-pkk-sayesinde-meclise-girdiHDP Milletvekilinin  Teroris  arkadaşı - veya sevgilisi


HDP Milletvekili Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıktı  - Son Dakika Haberler Milliyet            PKK'lı Teröristle Fotoğrafları Ortaya Çıkan HDP Milletvekili Semra Güzel  Sosyal Medyanın Gündeminde

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/hdp-milletvekili-semra-guzelin-pkkli-teroristle-fotograflari-ortaya-cikti-41978019
 

Adıyaman kırsalında 2017 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gerçekleştirdiği hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen terörist Volkan Bora'nın cep telefonu incelemesinde HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile terör kampında çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. Hakkında fezleke hazırlanan ve dokunulmazlıklarının kaldırılması için TBMM’ye gönderdiği 28 milletvekili arasında Semra Güzel de yer alıyor.

29 Nisan 2017 tarihinde Adıyaman merkeze bağlı Akçalı kırsalında TSK’nın operasyonunda etkisiz hale getirilen 4 teröristten birisi olan Malatya nüfusuna kayıtlı 'Koçero Meleti' kod adlı Volkan Bora’nın cep telefonu güvenlik güçleri tarafından incelendi.  Ocak 09, 2022 09:50                                              
Murat Koç Rize Çayeli
0505 432 11 83
murat.koc1952@gmail.com
www.muratkoc53.com ©
X